Sport

Trener Paulo Sousa przedstawił w poniedziałek listę piłkarzy polskiej reprezentacji na Mistrzostwa Europy! Kilku zawodników odstrzelonych z reprezentacji naszego narodu!

Sporo młodych adeptów, których marzeniem życiowym są profesjonalne występy w piłką nożną rozmyśla o grze na turnieju. Nożna piłka to w tym momencie najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym świecie i nie jest to niespodzianką. Chłopcy od lat młodych walczą o to, aby w przyszłości występować na najbardziej legendarnych stadionach światowego futbolu. droga do pozostania piłkarzem nie jest prosta i żąda dużej liczby poświęceń i trzeba jednakże mieć świadomość tego. Chłopcy, którym powiodło się chociażby z powodu tego pobudzają naprawdę często zawiść ale i zarazem szacunek wśród swoich rówieśników. W połowie następnego miesiąca startować będą mistrzostwa Europejskie w piłce nożnej, w których rywalizować będą dwadzieścia cztery drużyny. Oznacza bez cienia wątpliwości to, iż na kibiców piłkarskich czekają fantastyczne przeżycia. Bez wątpienia staniemy się obserwatorami bardzo dużej ilości goli a także spotkań piłki nożnej, ponieważ turniej Euro 2020 będzie ciągnąc się przez miesiąc czasu. W obecnym poście jednak pragniemy się skonsolidować na narodowej reprezentacji, gdyż szkoleniowiec Sousa zaprezentował skład na pojedynki Starego Kontynentu mistrzostw.

Od kilkunastu lat ogłaszanie kadry na wysokiej rangi zmagania takie jak Mistrzostwa Świata oraz Euro potrafi wzbudzić bardzo duże emocje w w Polsce. Z zasady się pojawiały w takich przypadkach rewelacje, które nie każdemu przypadły do gustu. Podobnie było w tej sytuacji. Bez cienia wątpliwości gigantycznym zdumieniem, w momencie gdy szkoleniowiec Sousa Paulo ogłosił listę zawodników był brak w drużynie narodowej Turbogrosika, który przez niemal dekadę stanowił potęgę naszej kadry piłkarskiej. Od wielu miesięcy zawodnik West Bromwich Albion nie gra w piłkę nożną regularnie i jest to przyczyną główną tego, że trener Sousa nie zechciał powołać go do drużyny drużyny narodowej na Starego Kontynentu mistrzostwa. Szczerze mówiąc powołaliśmy bardzo narodową kadrę, która pojedynkować się może o genialny wynik na Mistrzostwach Europy. Pozostaje nam więc wyczekiwać na pierwszy pojedynek turnieju, gdzie drużyna Polski będzie rywalizować ze słowacką kadrą.

Zostaw komentarz