Top Model powraca z dziewiątym sezonem!

Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa i rozpoznawalne jury, którzy gromadzą przed ekranem telewizorów dziesiątki tysięcy widzów. Do tego będzie można zobaczyć kilka znanych w świecie mody osób, jak na przykład fotografowie światowej sławy, znane modelki oraz redaktorki pism.

W tym sezonie konkurować będzie czternaście osób, wśród których znajdują się też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota jest przyznawany przez jury osobie, która posiada rzeczywiste możliwości do stania się modelem, dzięki czemu ten uczestnik natychmiast znajdzie się w domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze jest oceną osób głosujących online, którzy dokonali wyboru swojego faworyta, który nie będzie musiał startować w castingach i natychmiastowo trafi na bootcamp, czyli następny etap.

O czym jest program Top Model?

Każda edycja stawia sobie za cel zaoferować nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, w związku z tym w każdym sezonie zgłoszenia wysyła całkiem sporo chętnych osób. Co tydzień uczestnicy muszą wykonać różnorodne zadania, które będą sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w w świecie mody pełnym wyzwań. Głównym zadaniem sędziów jest ocena ich pracy i decyzja o tym, który uczestnik będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze opcja powrócenia do programu tuż po eliminacji, dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu zza kulis, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli a do tego okładka dla miesięcznika "Glamour". Podczas tego sezonu również poznamy, kto będzie dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. O zwycięstwo zmaga się sporo ciekawych uczestników, dlatego zdecydowanie warto jest oglądać na bieżąco emitowane odcinki.

Zostaw komentarz