Wiadomości

Smutny koniec podróży Brzozowskiego na Eurowizji. Wykonywana przez Rafała pieśń zbyt banalna na miejsce w finale zawodów Eurowizji!

Powinniśmy to rozumieć, iż nasza ojczyzna najczęściej nie wzbudzała zachwytu fanów muzyki podczas turnieju Eurowizji. Naszym największym rezultatem zwykle jest kwalifikacja do części finałowej konkursu, w którym zajmowaliśmy dalekie miejsca. W roku poprzednim Eurowizja została odwołana, ponieważ panowała pandemia koronawirusa, która załamała nie wyłącznie Europę, lecz również cały świat. W tej edycji przedstawicielem naszego państwa podczas konkursu Eurowizji był Rafał Brzozowski, który miał zamiar wzbudzić zachwyt wielbicieli muzyki utworem o tytule "The Ride". Bardzo dużo reporterów nie było zachwyconych z wybrania przedstawiciela naszego narodu, jednak finalnie do wymiany nie doszło. Przykro iż byliśmy zobligowani znowu żegnać się z konkursem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Brzozowski, który był naszym reprezentantem w trakcie konkursu Eurowizji nie skokietował fanów muzyki z Europy i dlatego też wyeliminowany został na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego konkursu piosenki europejskiej.

Z całą pewnością telewidzowie z Polski są już niesamowicie znużeni tego rodzaju wynikiem. Trzeba to zrozumieć, iż "The Ride" czyli przyśpiewka śpiewana przez Brzozowskiego Rafała była najzwyczajniej kiepska. W tej piosence nie było nic efektownego, co mogłoby wprawić w zadowolenie fanów dobrej muzyki w Europie. Jest to następna edycja konkursu piosenki europejskiej, podczas którego przedstawiciel naszego kraju nie umie dostać się do fazy finałowej. Bez problemu można zauważyć to, że od dłuższego czasu wskazanie reprezentantów naszego państwa na turniej europejskiej piosenki nie wychodzi nam zbyt dobrze. Bardzo dobrze w takim wypadku wierzyć w to, iż w przyszłych latach Polska zdoła awansować do finałowego pojedynku o triumf w konkursie Eurowizji. Niesamowicie kluczowe w takiej sytuacji jest to, by wskazać dobrego piosenkarza, który zdoła zauroczyć telewidzów europejskich. W przeciwnym razie po raz kolejny nie będziemy mieli możliwości do finału podczas konkursu Eurowizji.

Zostaw komentarz