Wiadomości

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

Ostatnio, a więc 7 marca o 20:00 odbył się wywiad Oprah z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O rozmowie tej szybko zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i do tej pory jest to jeden z podstawowych tematów w otoczeniu różnych mediów. To był pierwszy wspólny wywiad Harry'ego i Meghan po wyrzeczeniu się pary z królewskiej rodziny a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas spotkania z Oprah Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Poza tym, według zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej są chętniej po stronie królowej Elżbiety oraz pozostałych członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie można ukryć, iż poparcie jest niespotykanie zróżnicowane, w zależności od wieku i sympatii politycznych. Tabloidy brytyjskie informują, iż jeżeli tylko Harry i Meghan chcieliby kiedyś wrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili nieodwracalnie swoją możliwość. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła również motyw tego, że książe nie zauważył wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam przyznał, a także temat myśli samobójczych Meghan.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się przetwarzaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali czwórkę znawców analizujących w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na omówienie wywiadu dwa dni przed emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym przeszły prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, sugerując jednocześnie Oprah Winfrey stronniczość natomiast Meghan stosowanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z Harrym i Meghan Markle został zaprezentowany w w TVN24 wieczorem. Co ciekawego wywiad ten podglądało średnio w przybliżeniu milion widzów. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy wiceliderem rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Równocześnie mówi się, iż wywiad ten jedynie potwierdził informacje dotyczące Oprah jako redaktorki, która umie wyciągnąć z rozmówcy wnikliwie wszystko. Biorąc pod uwagę szokujące szczegóły książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już wiele razy. Bez dwóch zdań można stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne nieprzerwanie komentowany.

Zostaw komentarz