Sport

Damian Szymański zdobył bramkę i został okrzyknięty bohaterem drużyny narodowej Polski! Spore przeżycia w ostatnim kwadransie meczu z Anglikami!

Drużyna narodowa Polski rozgrywająca mecze na stadionie w Warszawie jest bardzo ciężka do zatrzymania i zwracamy uwagę na fakt od prawie dekady. Tracimy gole na tym placu gry naprawdę rzadko kiedy i należy zrozumieć, że duża w tym zasługa fanów piłki nożnej z Polski. W momencie, kiedy Narodowy Stadion wypełniony jest do ostatniego miejsca gracze naszej drużyny dostają nadwyżkowego zastrzyku mocy. W kwalifikacyjnych rozgrywkach do katarskiego mundialu zawodnicy trenera Sousy prezentują się do tego momentu solidnie, jednakże ich forma jest daleka od ideału. Polskich zawodników w środowy wieczór czekał niezwykle trudny test, jakim z pewnością był pojedynek z reprezentacją piłkarską Anglii. Każdy fan piłkarski z Polski jest świadomy faktu, jak trudnym oponentem w dziejach meczów polskiej narodowej drużyny są angielscy reprezentanci. Nie można było sobie pozwolić na wahania w takiej sytuacji, gdyż niezwykle istotne było zdobycie maksymalnej liczby oczek.

Przed tym starciem reprezentacja piłkarska Polski była odgórnie skazana na klęskę. Bez najmniejszych wątpliwości dobrze wziąć pod uwagę to, iż reprezentanci Polski w większości przypadków bardzo mocno są w stanie się zmotywować na starcia z o wiele silniejszymi. Podczas tego meczu było podobnie i trzeba mieć na uwadze to, przez bardzo długi czas można było nawet myśleć, iż polska kadra mogłaby rywalizować o wygraną z narodową drużyną Anglii. dla kadry Polski było to naprawdę trudne starcie i z całą pewnością trzeba ich pochwalić za rywalizację do zakończenia meczu. W momencie, kiedy bramkę w 80 minucie ustrzelił Harry Kane wydawać się mogło, że może to być koniec marzeń o dobrym rezultacie. Drużyna Polski ostatecznie nie planowała odpuścić i przez cały czas szukała szansy do strzelenia bramki. W dodatkowym czasie spotkania, który doliczył arbiter gola na wagę remisu ustrzelił zawodnik AEK-u z Aten Damian Szymański. Bez najmniejszych wątpliwości była to bardzo przyjemna okoliczność w przypadku tego uzdolnionego piłkarza. Kadra Polska ostatecznie wywalczyła wynik remisowy na warszawskim stadionie w meczu z kadrą narodową Anglii i w ten sposób w dalszym ciągu ma wielkie szanse na kwalifikację do katarskich światowych mistrzostw.

Zostaw komentarz